KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303593
nr 1430 3593
Gustaf Magnusson
(1890-1957), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på duk, 58x68, yttermått inklusive ram: 78x87 cm
Gustaf Magnusson, svensk målare född 1890, död 1957.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:20:07
8/11 07:45:21
Gustaf Magnusson
Läs mer om Gustaf Magnusson